Fase de Lluna, Pujada i posada de la Lluna
Fase de Lluna Dium 3 Jul
Creixent
Lluminància 14%
Pujada i posada del sol Dium 3 Jul
17 Hrs : 08 mins
De llum del dia
Pujada i Conjunt de Lluna
Dill 4 Jul
Conjunt Lluna: 01:11
Pujada Lluna: 09:31
Dima 5 Jul
Conjunt Lluna: 01:04
Pujada Lluna: 11:06

Lluna plena: Dime 13 Jul
Lluna nova: Dijo 28 Jul
El cicle actual de la Lluna és de 4 dies
Pujada i posada del sol
Avui:
El sol va pujar 02:59
Llum del dia 20 Hrs 45 mins (- 03 mins 47 secs )
Sol es posarà 23:44
Foscor 3 Hrs 17 mins (+ 03 mins 53 secs )

Demà:
Pujada del Sol 03:01
Llum del dia 20 Hrs 41 mins (- 04 mins 00 secs )
Sol es posarà 23:42